FOTOGRAFIA

MJ Studio Jezierny

mail kontakt@foto-jezierny.pl

telefon +48 607 534 706

 

 

nav 47-224 Kędzierzyn Koźle 

     ul. Józefa Bema 2J

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Akceptuję politykę prywatności
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do mnie mail

instagram
facebook

Fotograf Roman Jezierny

O mnie

0

+       LAT DOŚWIADCZENIA

Fotograf Roman Jezierny

Stworzenie treści do nagłówka  „o mnie" jest sporym wyzwaniem, ponieważ jak większość się domyśla, trudno mówić obiektywnie o swojej osobie, sukcesach, doświadczeniu. Całkiem możliwe, że wielu z Was miała już styczność z moją osobą albo przynajmniej o mnie słyszała, a to z tego powodu, że w branży fotograficznej działam już  ponad 25 lat. Miałem przyjemność fotografować wiele uroczystości - setki ślubów, dziesiątki komunii, mnóstwo sesji plenerowych i studyjnych.  Przez tyle lat w branży zdobyłem duże doświadczenie, poznałem wspaniałych ludzi oraz przeżyłem wiele niezapomnianych chwil . Mimo wieloletniego doświadczenia nadal poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności w tej dziedzinie. 

 

Wszystko zaczęło się od mojej pasji do fotografii w latach 80. - kiedy dostęp do sprzętu fotograficznego był trudny, każde naciśnięcie spustu migawki należało dobrze przemyśleć, a zdjęcie można było zobaczyć dopiero po wywołaniu kliszy i nikt nie narzekał, że źle wyszedł. Kiedy dostałem od ojca mój pierwszy aparat w życiu –  Zorka 4, kiedy pokazał mi magię wywoływania zdjęć poczułem, że to właśnie fotografią chce się zajmować. 

 

Obecnie technika jest na dużo wyższym poziomie i pozwala na uzyskanie coraz lepszych efektów pracy jaką wykonuję. Stale śledzę nowości na rynku fotograficznym i w miarę możliwości inwestuję w nowy sprzęt, by jakość świadczonych usług dla klienta była jak najwyższa. Ciągle śledzę trendy w fotografii i urozmaicam moją ofertę, aby klient mógł wybrać usługę, która najbardziej będzie mu odpowiadać. 

 

Decydując się na moje usługi otrzymujecie nie tylko wysokiej jakości produkty fotograficzne, czy doskonale uchwycone momenty z Waszych ważnych chwil utrwalone na zdjęciach - dostajecie również moją pomoc i wsparcie. Jak już wspominałem, zdobyte doświadczenie i znajomości na przestrzeni lat pomagają mi w doradzaniu moim klientom w wyborze usługi zgodnie z ich preferencjami.  Jeśli chodzi o fotografię ślubną - Pary Młode, zawsze mogą liczyć z mojej strony na porady w związku z planowanym ślubem, jak się przygotować do niektórych momentów, na co lepiej być przygotowanym, czego unikać a przede wszystkim na wsparcie w trakcie ich Najważniejszego Dnia. 

 

Retusz, który wykonuję na zdjęciach moich klientów jest realistyczny ale zgodny z ich preferencjami. Jeżeli zostanę poproszony o usunięcie konkretnych mankamentów to robię to z przyjemnością ponieważ wiem jak takie drobnostki wpływają na finalny efekt zdjęcia, a ja chcę aby każdy mój klient był zadowolony ze świadczonych przeze mnie usług. 

 

Pamiętajcie, że to Wy jako klienci wybieracie zdjęcia, które Wam się podobają - niezależnie czy są to zdjęcia z uroczystości, sesyjne czy do dokumentów. Dlaczego? Ponieważ to Wasza pamiątka, Wy na nie będziecie patrzeć, wysyłać bliskim, dodawać na media społecznościowe i to Wy macie być nimi najbardziej zachwyceni!

 

Kończąc mój wywód na temat życia zawodowego pozwolę Wam się pokazać ze strony bardziej prywatnej. W skrócie: mam żonę, córkę, czworonoga o groźnym imieniu Tyson w ciele Yorka, uwielbiam podróże a w ich trakcie dobre jedzenie (co widać) bo zawsze uważam, że inną kulturę należy poznawać również podniebieniem. 

 

Będzie mi miło, jeśli zdecydujecie się skorzystać z mojej oferty!

 

Roman Jezierny

O mnie

Sesje Biznesowe

Sesje Narzeczeńskie

Sesje Poślubne

Sesje Rodzinne

Reportaż Ślubny

Reportaż Komunijny

Zdjęcia do Dokumentów

Kopiowanie Kaset VHS na DVD

Sprawdź moją ofertę oraz opinie klientów

Zobacz więcej zdjęć

Zapoznaj się z moim portfolio

patern
patern
patern
patern

Bardzo dziękujemy za fantastyczne i piękne pamiątki z Naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, super współpraca i cenne rady. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pomysłowość. Gorąco polecamy!

 

google opinia Opinia z naszej wizytówki w Google

Polecam i na pewno w przyszłości będę korzystać z usług tego fotografa! Miła obsługa, pełen profesjonalizm przy wykonywaniu zdjęcia do dowodu - jestem bardzo zadowolona! Duży plus za naturalny retusz niedoskonałości, dzięki któremu podoba mi się finalny efekt i nie wstydzę się pokazać dowodu osobistego :)

 

google opinia Opinia z naszej wizytówki w Google

Potrzebowałam zdjęć do dyplomu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona ze zdjęć tego rodzaju :) Serdecznie polecam.

 

google opinia Opinia z naszej wizytówki w Google

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych zdjęć, są na bardzo wysokim poziomie. Polecam innym!

 

google opinia Opinia z naszej wizytówki w Google

MJ Studio Fotografii Jezierny

Panel Klienta

Panel klienta
instagram
facebook